Flash content

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowości na stronie.

REKRUTACJA

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Programista Aplikacji Mobilnych IOS

Programista Aplikacji Mobilnych IOS (nr ref. PI/B/2015)

Klient CDP

Miejsce pracy: Białystok (woj. podlaskie)

Obowiązki:
•    Tworzenie, rozwój, utrzymanie aplikacji
•    Opracowywanie  dokumentacji technicznej

Wymagania:
•    Dobra znajomość Swift i/lub Objective-C
•    Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (na urządzenia z systemem iOS)
•    Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wyświetlających grafikę 2D/3D

Oferujemy:
•    Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
•    Uczestnictwo w innowacyjnych projektach o charakterze międzynarodowym
•    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
•    Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy i doświadczeniu
•    Pakiet benefitów m .in. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa

Data dodania: 2015-12-14