Flash content

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowości na stronie.

REKRUTACJA

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta kandydata/kandydatki na stanowisko:

Programista .NET (nr ref. PW/B/2015)

Klient CDP

Miejsce pracy: Białystok (woj. podlaskie)

  • Obowiązki:
  • Tworzenie, rozwój, testowanie i utrzymanie aplikacji dla systemu Windows Phone
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań mobilnych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z Klientami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu na platformę Windows Phone
  • Wykształcenie min. średnie – informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość platformy.NET oraz języka C#/XAML
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych, zwłaszcza MVVM
  • Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość technologii mobilnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach o charakterze międzynarodowym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy i doświadczeniu
  • Pakiet benefitów m .in. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres: praca@cdp.net.pl

Data dodania: 2015-11-30