Flash content

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowości na stronie.

REKRUTACJA

Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. (nr. 6015) dla swojego Klienta - firmy z branży reklamowej   poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

E-commerce Marketing Manager (nr ref. ECM/B/2015)

Klient CDP

Miejsce pracy: Białystok (woj. podlaskie)

Wymagania:

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w realizacji działań z zakresu marketingu e-commerce, w szczególności kampanii AdWords, Facebook ads;
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics;
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów online;
  • Znajomość narzędzi komunikacji marketingowej online;
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu działań internetowych;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Umiejętność samodzielnej pracy i organizowania własnego czasu;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, interpersonalne oraz współpracy w zespole;

Obowiązki:

  • Budżetowanie oraz rozliczanie działań i prowadzonych projektów internetowych;
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej w obszarze e-commerce;
  • Planowanie, analiza i egzekucja kampanii e-marketingowych (SEO/SEM, RTB, AdWords, socialmedia, etc.);
  • Analiza efektywności realizowanych kampanii internetowych (Google Analytics, etc.);
  • Analiza działań konkurencji w Internecie;
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami, prowadzenie negocjacji i budowanie relacji, budowa kanałów afiliacyjnych;
  • Kompleksowa współpraca z pozostałymi członkami zespołu E-Commerce (CMO, Managerem Sklepu, Specjalistą Social Media);

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Świetną atmosferę pracy i brak korporacyjnego nadęcia;
  • Stałą pensję powiększoną o dodatki zależne od wyników;

Data dodania: 2015-10-12