Flash content

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowości na stronie.

REKRUTACJA

Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. (nr. 6015) dla swojego Klienta - firmy z branży motoryzacyjnej,   poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. HR (nr ref. HR/01/15)

Klient CDP

Miejsce pracy: Białystok (woj. podlaskie)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, prawo),
  • Min. 3 doświadczenie w kreowaniu i realizacji projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi stosowanych w obszarze HR
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność, kreatywność, elastyczność w działaniu
  • Wysokie umiejętności organizacyjne

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie we współpracy z kadrą zarządzającą polityki personalnej przedsiębiorstwa
  • Kreowanie i realizacja działań z zakresu employer branding
  • Prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji pracowników
  • Opracowywanie indywidualnych ścieżek rozwoju pracowników
  • Prowadzenie regularnej analizy potrzeb szkoleniowych pracowników, współpraca z zewnętrznymi firmami doradczo-szkoleniowymi
  • Realizacja procesów oceny pracowników
  • Kształtowanie systemów motywacyjnych
  • Wsparcie Zarządu w zakresie realizacji bieżących działań z zakresu HR

Oferujemy:

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Data dodania: 2015-09-16