Flash content

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowości na stronie.


ZESPÓŁ


KAMILA ŁAPIŃSKA

Prezes Zarządu


Odpowiada za kreowanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy, nadzoruje realizację projektów strategicznych. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Prawa oraz Podyplomowych Studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.


MAGDALENA SIEMIEŃCZUK

HR Manager


W Centrum Doradztwa Personalnego jest odpowiedzialna za wdrażanie projektów z zakresu twardego i miękkiego HRM. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Podyplomowych studiów z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi.


MAGDALENA TUMIEL

HR Manager


W Centrum Doradztwa Personalnego realizuje procesy rekrutacyjne i szkoleniowe. Absolwentka psychologii społecznej oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.


Jako certyfikowany trener biznesu metodą Trop, opracowuje i prowadzi warsztaty szkoleniowe dla Klientów zewnętrznych, specjalizuje się w głównie w rozwijaniu tzw. ”umiejętności miękkich”. Posiada szerokie doświadczenie zawodowe we wdrażania projektów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracownicy o Magdzie:

„Wielbicielka świeżo parzonej kawy o godz. 8.00.”

„Sukcesy odnosi dzięki racjonalnym i „irracjonalnym” metodom działania.”

 

ADAM KALINOWSKI

Specjalista ds. Sprzedaży i kontaktu z Klientami


Do jego zadań należy realizacja polityki sprzedażowej oraz komunikacja z Klientami firmy. Wykształcenie zawodowe zdobywał podczas studiów na różnych kierunkach, dzięki czemu uzyskał wszechstronną wiedzę, owocującą znajomością specyfiki szerokiego spectrum branż zawodowych.