Flash content

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowości na stronie.


AUTORSKIE PROJEKTY

KONFERENCJA KOBIETA-MAMA-PRACOWNIK

 

Konferencja Kobieta - mama - pracownik stanowiła podsumowanie projektu doradczo - szkoleniowego "Aktywna mama na Podlasiu".Celem spotkania było przedstawienie rezultatów i założeń projektu oraz  przyjrzenie się możliwościm jakie dają elastyczne formy zatrudnienia.

Konferencja stała się okazją do dyskusji nad zmieniająca się rolą kobiet we współczesnym świecie, sytuacją na rynku pracy oraz możliwościami rozwojowymi kobiet. Podczas spotkania udało nam się poznać  sylwetki kobiet przedsiębiorczych, prężnie działających w woj. podlaskim, które mamy nadzieję,  stały się inspiracją do działania dla uczestniczek konferencji. W spotkaniu wzięli udzial zarówno pracodawcy jak panie poszukujące obecnie zatrudnienia.

 

REKOMENDACJE RECEPTĄ NA SUKCES

 

Seminarium "Rekomendacje receptą na sukces" powstało z inicjatywy Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o., przy współpracy Wyższej  Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku i BNI Polska. Spotkanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem- wzięło  nim udział ponad 100 podlaskich przedsiębiorców.
Celem seminarium było przedstawienie  istoty tworzenia sieci kontaktów, jej rozbudowywania i podtrzymywania czyli networingu. W ramach organizowanego seminarium zostały zaprezentowane wystąpienia dotyczące networingu, który obecnie jest wykorzystywany na szeroką skalę zarówno w biznesie jak i życiu osobistym.Głównym prelegentem był Grzegorz Turniak - Prezes BNI Polska Sp. z o.o, który przedstawił wpływ networkingu na jakość naszego życia, osiąganie sukcesów osobistych i zawodowych. Ponadto zostały zaprezentowane liczne przykłady dobrych praktyk. Swoim doświadczeniem i osiągniętymi sukcesami dzięki oparciu swoich  działań o polecenia i rekomendacje podzielili się mi.in: Ireneusz Osiński – producent filmowy, psycholog trener i manager, Jaromir Guła - Prezes Zarządu Polski Druk sp. z o.o. oraz Artur Sójka politolog i dziennikarz.

 

PRZYSTANEK HR PODLASIE


Konferencja Przystanek HR Podlasie skierowana jest do specjalistów z branży HR, dyrektorów, prezesów i właścicieli największych firm z regionu oraz osób zainteresowanych tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. Głównym celem konferencji jest poznanie przez jej uczestników najnowszych technik, metod usprawniających kształtowanie polityki personalnej w organizacjach, promowanie dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi w czasach zmian na rynku pracy, jak również stworzenie platformy umożliwiającej wymianę wiedzy i doświadczeń z obszaru HR. Zależało nam na stworzenie okazji do dyskusji, które w przyszłości zaprocentują większą świadomością i profesjonalizmem w realizacji procesów z zakresu HR w naszym województwie. Konferencję objęli Patronatem: Prezydent Miasta Białegostoku, Marszałek Województwa Podlaskiego i Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku. Inicjatywa „Przystanek HR – Podlasie” ma charakter cykliczny. Uzupełnieniem merytorycznej wiedzy zdobytej podczas konferencji, są warsztaty, które umożliwią zainteresowanym osobom nabycie praktycznych umiejętności. Konferencja „Przystanek HR – Podlasie" to nowatorskie w naszym województwie przedsięwzięcie, którego celem jest zwiększenie potencjału kadr oraz konkurencyjności podlaskich przedsiębiorców przez podnoszenie poziomu wiedzy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

Dodatkowe informacje na stronie Przystanek HR Podlasie